top of page

Luksusowa kawalerka

Aleje Jerozolimskie 216. Okazyjna cena w związku z pilną potrzebą zamiany na większe lokum. Mieszkanie dla singla lub pary w luksusowym budynku z ochroną, recepcją, garażem, klimatyzacją. Mieszkanie przytulne, eleganckie, jasne i funkcjonalne. W pełni wyposażona kuchnia. Wygodne meble i sprzęt RTV oraz AGD w cenie: pralka, lodówka, wbudowana kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, wbudowana głęboka szafa z lustrem, biurko, stół z krzesłami, biurko z wygodnym krzesłem do pracy, miękka wykładzina, telewizor. 

Ciche, z dużym oknem na całą ścianę od cichej, lepszej strony budynku. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej, dodatkowo płatne 30 000 zł., obowiązkowe. Cena garażu jest również okazyjna. Doskonała lokalizacja dla najemców: wokół park biznesowy, liczne korporacje. Dobrze wyposażona "Żabka" w odległości 3-4 minut piechotą. Klub fitness w pobliżu.

Bezpiecznie, kameralnie. W hallu budynku jest miejsce na rozmowy biznesowe, drukarka ze skanerem, wygodne stoliki z krzesłami. Świetne dla młodego przedsiębiorcy - jako pierwsze mieszkanie, lub na wynajem długoterminowy, lub krótkoterminowy. Przy wynajmach na krótki termin - jeszcze większa stopa zwrotu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Z przyjemnością podzielimy się z Państwem dalszymi informacjami na temat tego cudownego miejsca.

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page